Ми працюємо:

Пн – Сб: 9:00–19:00

Діагностика та ремонт двигуна

У кожного автомобіля є двигун, він потрібен, щоб перетворювати будь-яке паливо в енергію. Це серце машини, і без нього вона не зможе працювати, і саме воно визначає важливі характеристики транспортного засобу. Навіть якщо господар авто ретельно стежить за всіма його деталями, все одно рано чи пізно трапляються поломки і потрібний ремонт двигуна. Головне, вчасно усувати будь-які неполадки, інакше одна несправна деталь спричинить масу інших проблем, і ремонт перетвориться на дорогий і серйозний захід.

 • діагностіка і ремонт двигуна від 200 грн

ЗАПИСАТИСЯ НА ЗУСТРІЧ

Телефонуйте: +380 (93) 609 66 67

Звертайтесь і наші спеціалісти обов'язково вам допоможуть

Записатися на обслуговування авто

Як відбувається ремонт двигуна

Це досить складна частина автомобіля, і, щоб вона працювала справно, потрібен якісний догляд і обслуговування. Переконатися, що з нею все в порядку допоможе тільки діагностика, тому важливо проходити періодичні перевірки. Перед тим як почати ремонт двигунів, фахівці проводять його діагностику в обов’язковому порядку. Використовується високотехнологічне обладнання, які дозволяє виявити навіть ті неполадки, які не видно неозброєним оком. Діагностика проводиться в кілька етапів, перевіряється:

  • наявність слідів робочих рідин;
  • рівень масла;
  • робота мотора на сторонні шуми, вібрації, ривки;
  • вихлопна система;
  • справність акумулятора.

Коли потрібний ремонт

Якщо машина не подає ознак життя, то ви не будете сумніватися, що їй потрібен капремонт двигуна. Однак буває так, що з ладу виходить якась деталь, яка тимчасово не проявляє поломку. Є ознаки, за якими власник може запідозрити, що з двигуном трапилася поломка. Для цього потрібно звертати увагу на такі ознаки:

  • машина почала погано заводитися, може спочатку глухнути;
  • чутні хлопки, стукіт, нехарактерний звук з боку двигуна;
  • з вихлопної труби виходять чорні клуби диму;
  • під час розгону потужність авто втрачається;
  • зростає кількість споживаного палива і масла.

Все це свідчить про те, що вам терміново потрібно відвідати СТО. У сучасних авто на приладових панелях датчики показують поточні помилки несправності двигуна. Попередження не завжди пов’язані з серйозними проблемами, проте варто насторожитися і перевірити деталь, інакше потім ремонт її виявиться дорожче за ціною.

Що ми пропонуємо

Наші майстри готові виконати капітальний ремонт двигуна в Києві будь-якої складності: від локального до капітального. У нас працюють досвідчені діагности, автоелектрики, слюсарі, мотористи, які визначать і усунуть будь-яку несправність.

Детальніше про види ремонту, які ми пропонуємо

Найчастіше ремонт двигунів в Києві у нас супроводжується зняттям цієї деталі. Це складна процедура, що складається майже з 40 різних маніпуляцій. Простіші роботи можна проводити, не знімаючи його. Ми пропонуємо ремонт ДВС 3 видів. Поточний пов’язаний з природним зносом деталей, тут проводиться заміна деталей і витратних матеріалів. Замінюються фільтри, рідини, прокладки, сальники, поршневі кільця й інше. Сюди входять також чистка та промивка. Середній відновлює основні вузли. Це заміна водяного насоса, шківів, шліфування шийок і циліндрів колінчастого вала, фрезерування гнізд клапанів. Капітальний потрібно робити в разі серйозної поломки у вигляді механічного пошкодження. Найчастіше до таких пошкоджень призводить зневажливе ставлення до техобслуговування і несвоєчасна заміна ременів, масел, фільтрів, ланцюги ГРМ. Кінцева ціна капремонту двигуна залежить від марки та моделі авто, а також його віку. Також враховуються використані запасні частини і витратні матеріали.

Незалежно від того, якої складності поломка Вашого автомобіля, ми будемо раді запропонувати свої послуги та виправити усі поломки по авто!

Замовити

Що кажуть наші клієнти

Отличный сервис...спецы одним словом...цены супер! Рекомендую! Тойота Кемри никаких проблем..кузовные работы, электрик, механик, админ - все на аять балов.

—Ser Smitt

Качественный ремонт машин.

—Alex Tolmachev

все отлично, быстро и не дорого.

—Alexandr Lipin

Замечательный сервис, пока только замену масла в них делал, но думаю, что буду неоднократно обращаться. Рекомендую.

—Dionis Karpov

Приехал на замену сцепления. Помимо замены ребята выявили кучу косяков после ремонта на предыдущем СТО. Рекомендую!

—Сергей

спасибо большое Идеал Сервис, мастерам, ребята все сделали оперативно и на высшем уровне.

—Андрей

Ребята знают свое дело. Сделали все в оговоренные сроки и помогли подобрать зап.части в мой бюджет. Отдельное спасибо мастеру-приемщику за профессионализм.

—Александр

Качественно и профессионально сделали свое дело. Работу выполнили на отлично и бюджетно. Спасибо! Буду постоянным клиентам.

—Иванов

Автоэлектрик молодец !

—virtual world today

Пока мы ещё в процессе сотрудничества, но впечатление о руководстве, оборудовании и подходе к работе меня очень радует.

—Владимир

Благодарю работников СТО "Ideal Service" за быстрый и очень качественный ремонт своего авто! Кратко было так: зашла в интернет, прочитала отзыв, позвонила, приехала, оставила машину на диагностику. Получила результат диагностики и приняла решение сразу делать, договорились об обьеме работ и предварительно о цене. Я не буду расписывать все в деталях.) для таких, как я, которые читают отзывы и принимают решение, скажу - я очень, очень осталась довольна качеством работы, начиная от диагностики, которую проводил Евгений (профи своего дела), думаю, со мной многие согласятся, кто уже тут проводил ремонт своего авто, до ребят, которые непосредственно это делали. Спасибо за ваш труд и качество работы!!

—Lida Dhf

Заехал на покраску, бампера( отлично красят) все оборудование новое, отдельное спасибо администратору Виталику ,заказал все запчасти и установили, обслужили машину от «А до Я» без всяких проблем и не дорого.

—Алексей Яросл

Качество, удобная доставка запчастей, хорошие мастера.

—Евгений Одинц

Чисто , ребята знают толк в ремонте, хорошая камера для покраски.

—Виталий

Был у ребят на сервисе, на новом месте, всё понравилось. Большой бокс, можно привести машинку в порядок не только технически но и сделать что либо по кузовному ремонту, и всё это в одном месте, что не может не радовать. Полностью доволен обслуживанием👍

—Сергей

На днях , не рассчитал с габаритами и поцарапал прилично бампер, и по бамперу пошла паутина. Куда я только не обращался, в связи с наплывом ,,Американцев,, везде все важны, и очереди как минимум 2 месяца. Пока ожидал в аэропорту нашел рядом в Googl Maps этот сервис. Созвонился приехал к ребятам, они за считанные минуты сняли бампер и лючок бака, и я уехал. На следующий день в часиков 2 мне позвонил Артем и сказал что все готово. Пока мы с ним пили кофе мне поставили бампер и лючок на место. Я сказать был приятно удивлен скорость и качеством работы. Ребята где-то недавно переехали, но комплекс там огромный ( не только малярка) И оборудование все новое и современное!!!!!!!!!!! Рекомендую всем!!!!

—Денис

Рекомендую! Работают быстро и качественно! Есть полный спектр услуг по обслуживанию авто. Буду обращаться еще.

—Илья

Очень хорошее СТО. Рекомендую мастера Евгения.

—Sham 69

Все работы выполняются профессионально

—Дмитрий

Сегодня заехал на это СТО для выявления места утечки охлаждающей жидкости в моей БМВ и устранения этой проблемы. Сразу бросились в глаза чистота в боксе и аккуратный внешний вид мастеров, что очень порадовало моего внутреннего перфекциониста! Приняли в точно оговоренное время, без лишних расусоливаний занялись поиском проблемы и параллельно, по моей просьбе, провели компьютерную диагностику всех систем автомобиля. За 10 минут проблему нашли, не напаривая лишние надуманные причины, как часто любят делать на некоторых СТО. Как только была доставлена необходимая запчасть, проблему очень быстро устранили. Администратор Виталий очень четко и грамотно распределяет время и работу мастеров, быстро подбирает необходимые запчасти надлежащего качества. Цены приятные, качество и скорость работы на высоте!

—Alex House

Отличный сервис. Мастера своего дела. Ремонтировал у них свое авто - это профессионалы с большой буквы. Отличное соотношение цена - качество. Рекомендую.

—Zhenya

Хорошая СТО-шка , здесь работает рихтовщик - виртуоз, лучше не встречал, у парня руки просто золотые, рекомендую. Малярка тоже норм, хороший у них директор, всегда идёт на встречу.

—Максим

Хорошее сто, работники профессионалы, электрик.....просто бог. Маляр Дмитрий- волшебник.РЕКОМЕНДУЮ

—юра цалан

Отзывчивые люди. рекомендую

—Артур Цура

Дякуємо!

Ми зв`яжемося з Вами найближчим часом!