Ми працюємо:

Пн – Сб: 9:00–19:00

Діагностика та ремонт системи охолодження двигуна

Своєчасне й ефективне зниження температури нагріву – один з надійних способів продовжити термін експлуатації двигуна. Тому будь-який збій в системі охолодження повинен стати приводом для негайного візиту в найближчий сервісний центр, щоб виявити й усунути злам. Внаслідок згоряння автомобільного палива утворюється значна кількість розжарених газів, що нагрівають двигун і сусідні з ним металеві деталі. Для чутливого мотора робота в умовах підвищеної температури вкрай шкідлива, збільшуючи ризик стирання металу, зупинки движка і виникнення аварійної ситуації. Справитися з проблемою дозволяє система охолодження, по великому і малому контурам якої постійно циркулює тосол, що виконує роль теплоносія. Ефективно поглинаючи тепло, він охолоджує мотор і сприяє його стабільній роботі протягом тривалого часу. Якщо ж циркуляція тосола порушується або припиняється, функція контурів охолодження зводиться до нуля. Результат – великий злам, здатний надовго звести машину в неробочий стан і зажадати величезних вкладень у відновлення зіпсованого движка.

 • діагностіка і ремонт системи охолодження двигуна від 200 грн

ЗАПИСАТИСЯ НА ЗУСТРІЧ

Телефонуйте: +380 (93) 609 66 67

Звертайтесь і наші спеціалісти обов'язково вам допоможуть

Записатися на обслуговування авто

Причини й симптоми порушень в роботі системи охолодження

Виявити несправність вузла можна по порушенню температурного режиму движка. У разі проблем з циркуляцією теплоносія мотор регулярно перегрівається, а при застої тосола працює при низькій температурі, що дозволяє говорити про недостатнє згоряння палива. Серед причин, що викликають порушення руху теплоносія, частіше зустрічаються:

 • забруднення поверхні охолоджуючих сот, що поглинають надмірне тепло;
 • значні обсяги витоку тосола через тріщини й пошкодження в помпі, стику або радіаторі;
 • заклинювання термостата, через що тосол переміщається по малому контуру поза радіатора;
 • утворення шару накипу на поверхні контурів;
 • зупинка або збої в роботі вентилятора, що нагнітає повітряні потоки й інше.

Незалежно від причини зламу машині потрібна термінова діагностика і ремонт системи охолодження. Інакше експлуатацію транспортного засобу з перегрітим движком можна сміливо назвати загрозою для життя і здоров’я водія та пасажирів.

Можливі наслідки відмови від ремонтних робіт

Відмова автовласника від професійної діагностики та обслуговування системи охолодження може викликати:

 • вихід з ладу сальників і підшипників;
 • стоплення герметичних гумових елементів;
 • деформацію головки й блоку циліндрів;
 • знос шийок колінвала;
 • порушення герметичності конструкції контурів і інше.

Чим серйозніше ушкодження, тим вище ціна ремонту системи охолодження. Тому звернутися за допомогою в СТО слід при перших ознаках зламу, коли її можна усунути швидко і недорого.

Особливості діагностичних заходів

Основний метод діагностики системи охолодження – перевірка на герметичність. Після нагнітання в неї значного обсягу повітря двигун запускають в роботу в режимі, що передбачає мінімальну частоту обертання колінвала. Одночасно контролюють тиск повітря за допомогою манометра. Якщо його свідчення різко змінюються, можна сміливо говорити про несправності системи.

Методи ремонту системи охолодження

Усунути проблему перегріву двигуна і її причини дозволяють:

 1. оновлення запасу або поповнення рівня тосола;
 2. заміна несправних елементів і витратних матеріалів;
 3. ретельна промивка системи;
 4. повторне налаштування роботи охолоджуючого вузла.

Ціна ремонту системи охолодження залежить від набору проведених заходів та складності виявленого дефекту. Уточнити вартість можна вже на етапі огляду і діагностики перед початком ремонтних робіт.

Інформація для автовласників

Пройти діагностику і ремонт системи охолодження двигуна в Києві можна в надійному СТО. Адекватна ціна на послуги дозволить не турбуватися з приводу додаткових витрат і заодно заощадити на обслуговуванні транспортного засобу.

Незалежно від того, якої складності поломка Вашого автомобіля, ми будемо раді запропонувати свої послуги та виправити усі поломки по авто!

Замовити

Що кажуть наші клієнти

Отличный сервис...спецы одним словом...цены супер! Рекомендую! Тойота Кемри никаких проблем..кузовные работы, электрик, механик, админ - все на аять балов.

—Ser Smitt

Качественный ремонт машин.

—Alex Tolmachev

все отлично, быстро и не дорого.

—Alexandr Lipin

Замечательный сервис, пока только замену масла в них делал, но думаю, что буду неоднократно обращаться. Рекомендую.

—Dionis Karpov

Приехал на замену сцепления. Помимо замены ребята выявили кучу косяков после ремонта на предыдущем СТО. Рекомендую!

—Сергей

спасибо большое Идеал Сервис, мастерам, ребята все сделали оперативно и на высшем уровне.

—Андрей

Ребята знают свое дело. Сделали все в оговоренные сроки и помогли подобрать зап.части в мой бюджет. Отдельное спасибо мастеру-приемщику за профессионализм.

—Александр

Качественно и профессионально сделали свое дело. Работу выполнили на отлично и бюджетно. Спасибо! Буду постоянным клиентам.

—Иванов

Автоэлектрик молодец !

—virtual world today

Пока мы ещё в процессе сотрудничества, но впечатление о руководстве, оборудовании и подходе к работе меня очень радует.

—Владимир

Благодарю работников СТО "Ideal Service" за быстрый и очень качественный ремонт своего авто! Кратко было так: зашла в интернет, прочитала отзыв, позвонила, приехала, оставила машину на диагностику. Получила результат диагностики и приняла решение сразу делать, договорились об обьеме работ и предварительно о цене. Я не буду расписывать все в деталях.) для таких, как я, которые читают отзывы и принимают решение, скажу - я очень, очень осталась довольна качеством работы, начиная от диагностики, которую проводил Евгений (профи своего дела), думаю, со мной многие согласятся, кто уже тут проводил ремонт своего авто, до ребят, которые непосредственно это делали. Спасибо за ваш труд и качество работы!!

—Lida Dhf

Заехал на покраску, бампера( отлично красят) все оборудование новое, отдельное спасибо администратору Виталику ,заказал все запчасти и установили, обслужили машину от «А до Я» без всяких проблем и не дорого.

—Алексей Яросл

Качество, удобная доставка запчастей, хорошие мастера.

—Евгений Одинц

Чисто , ребята знают толк в ремонте, хорошая камера для покраски.

—Виталий

Был у ребят на сервисе, на новом месте, всё понравилось. Большой бокс, можно привести машинку в порядок не только технически но и сделать что либо по кузовному ремонту, и всё это в одном месте, что не может не радовать. Полностью доволен обслуживанием👍

—Сергей

На днях , не рассчитал с габаритами и поцарапал прилично бампер, и по бамперу пошла паутина. Куда я только не обращался, в связи с наплывом ,,Американцев,, везде все важны, и очереди как минимум 2 месяца. Пока ожидал в аэропорту нашел рядом в Googl Maps этот сервис. Созвонился приехал к ребятам, они за считанные минуты сняли бампер и лючок бака, и я уехал. На следующий день в часиков 2 мне позвонил Артем и сказал что все готово. Пока мы с ним пили кофе мне поставили бампер и лючок на место. Я сказать был приятно удивлен скорость и качеством работы. Ребята где-то недавно переехали, но комплекс там огромный ( не только малярка) И оборудование все новое и современное!!!!!!!!!!! Рекомендую всем!!!!

—Денис

Рекомендую! Работают быстро и качественно! Есть полный спектр услуг по обслуживанию авто. Буду обращаться еще.

—Илья

Очень хорошее СТО. Рекомендую мастера Евгения.

—Sham 69

Все работы выполняются профессионально

—Дмитрий

Сегодня заехал на это СТО для выявления места утечки охлаждающей жидкости в моей БМВ и устранения этой проблемы. Сразу бросились в глаза чистота в боксе и аккуратный внешний вид мастеров, что очень порадовало моего внутреннего перфекциониста! Приняли в точно оговоренное время, без лишних расусоливаний занялись поиском проблемы и параллельно, по моей просьбе, провели компьютерную диагностику всех систем автомобиля. За 10 минут проблему нашли, не напаривая лишние надуманные причины, как часто любят делать на некоторых СТО. Как только была доставлена необходимая запчасть, проблему очень быстро устранили. Администратор Виталий очень четко и грамотно распределяет время и работу мастеров, быстро подбирает необходимые запчасти надлежащего качества. Цены приятные, качество и скорость работы на высоте!

—Alex House

Отличный сервис. Мастера своего дела. Ремонтировал у них свое авто - это профессионалы с большой буквы. Отличное соотношение цена - качество. Рекомендую.

—Zhenya

Хорошая СТО-шка , здесь работает рихтовщик - виртуоз, лучше не встречал, у парня руки просто золотые, рекомендую. Малярка тоже норм, хороший у них директор, всегда идёт на встречу.

—Максим

Хорошее сто, работники профессионалы, электрик.....просто бог. Маляр Дмитрий- волшебник.РЕКОМЕНДУЮ

—юра цалан

Отзывчивые люди. рекомендую

—Артур Цура

Дякуємо!

Ми зв`яжемося з Вами найближчим часом!