Ми працюємо:

Пн – Сб: 9:00–19:00

Діагностика та ремонт гальм

Одним з основних факторів, що забезпечують активну безпеку автотранспортного засобу, є правильно функціонуюча гальмівна система. Якщо не стежити за станом її елементів, підвищується ризик потрапити в ДТП, що призведе до істотно більших витрат, ніж регулярна заміна гальмівних колодок, діагностика стану гальм. Одні з найбільш схильних до зносу елементів гальмівної системи є колодки, основною функцією яких є зниження швидкості обертання коліс автомобіля за рахунок сили тертя. Заміну цих деталей потрібно здійснювати кожні 30 … 50 тисяч кілометрів пробігу в залежності від умов експлуатації автотранспортного засобу, його типу, стилю водіння і деяких інших чинників.

 • Заміна передніх гальмівних колодок 250 грн
 • Заміна задніх гальмівних колодок 250 грн
 • Заміна гальмівних дисків 400 грн
 • Заміна барабанних колодок від 400 грн
 • Заміна барабанів 400 грн
 • Заміна гальмівних шлангів від 150 грн
 • Заміна троса ручного гальма від 400 грн
 • Заміна гальмівної рідини від 300 грн
 • Ремонт супорта 400 грн
 • Заміна головного гальмівного циліндра від 500 грн
 • Заміна вакуумного підсилювача гальм від 700 грн

ЗАПИСАТИСЯ НА ЗУСТРІЧ

Телефонуйте: +380 (93) 609 66 67

Звертайтесь і наші спеціалісти обов'язково вам допоможуть

Записатися на обслуговування авто

Пристрій, принцип роботи, коли потрібна заміна колодок

На більшості легкових, вантажних автомобілів, на автобусах, спецтехніці сьогодні використовуються двокомпонентні модифікації, що складаються з корпусу і змінної фрикційної накладки, яка і є частиною, що зношується. У момент гальмування зусилля, що прикладається до педалі гальма, передається на підсилювач тиску, від якого рівномірно розподіляється на всі гальмівні елементи дискового або барабанного типу. В результаті впливу тиску в гідросистемі гальм колодки зміщуються, притискаються до відповідної частини коліс, пригальмовуючи їх до повної зупинки. Заміна задніх гальмівних колодок і передніх здійснюється при виявленні наступних змін в авто:

 1. Педаль гальма западає.
 2. Спостерігається надмірно висока швидкість блокування коліс після натискання на педаль гальма.
 3. Педаль гальма «б’ється» при натисканні в русі.
 4. На поверхнях колісних дисків з’являється наліт з дрібного металевого пилу і графіту чорного кольору.
 5. При натисканні на педаль гальма в процесі руху автомобіль зміщується в бік від прямолінійної траєкторії гальмування.
 6. З’являються сторонні звуки – шуми, стуки, скрегіт при гальмуванні.
 7. Помітно збільшується тривалість гальмівного шляху.

Про необхідність заміни колодок можуть свідчити наступні нюанси, що діагностуються при візуальному огляді:

 • товщина фрикційних накладок не перевищує п’яти міліметрів;
 • по краю диска гальмування з’являється та виступає бортик;
 • на робочій поверхні спостерігаються нерівномірні потертості, розшарування, тріщини.

Причин нерівномірного зносу колодок може бути кілька. Найчастіше в цьому винен пошкоджений гумовий ущільнювач. Якщо деталь відносно нова, тоді несправність можна усунути за допомогою заміни розхідників і розбору поршня. Другою поширеною причиною є поява іржі на супорті, яку потрібно усунути і змастити рухомі частини. Також нерівномірний знос буває викликаний утворенням повітряної пробки в гідросистемі, несправністю гальмівного шланга, деформацією дисків.

Де поміняти колодки за низькою ціною

У Києві здійснити заміну гальмівних колодок за вигідною ціною в регіоні можна в компанії IDEAL SERVICE. Ціна заміни колодок на нашій станції техобслуговування залежить від декількох факторів:

 • Марка автомобіля.
 • Характер поломки гальмівної системи, в результаті якої робочі поверхні швидко або нерівномірно зношуються.
 • Наявність комплектуючих для ремонту. Якщо запасних частин для ремонтованої марки авто немає, їх потрібно буде замовляти у виробника або купувати у посередників, що може вимагати збільшення вартості заміни колодок.

Якщо вам потрібна термінова заміна задніх чи передніх колодок за доступною ціною, звертайтеся до послуг станції техобслуговування IDEAL SERVICE.

Незалежно від того, якої складності поломка Вашого автомобіля, ми будемо раді запропонувати свої послуги та виправити усі поломки по авто!

Замовити

Що кажуть наші клієнти

Отличный сервис...спецы одним словом...цены супер! Рекомендую! Тойота Кемри никаких проблем..кузовные работы, электрик, механик, админ - все на аять балов.

—Ser Smitt

Качественный ремонт машин.

—Alex Tolmachev

все отлично, быстро и не дорого.

—Alexandr Lipin

Замечательный сервис, пока только замену масла в них делал, но думаю, что буду неоднократно обращаться. Рекомендую.

—Dionis Karpov

Приехал на замену сцепления. Помимо замены ребята выявили кучу косяков после ремонта на предыдущем СТО. Рекомендую!

—Сергей

спасибо большое Идеал Сервис, мастерам, ребята все сделали оперативно и на высшем уровне.

—Андрей

Ребята знают свое дело. Сделали все в оговоренные сроки и помогли подобрать зап.части в мой бюджет. Отдельное спасибо мастеру-приемщику за профессионализм.

—Александр

Качественно и профессионально сделали свое дело. Работу выполнили на отлично и бюджетно. Спасибо! Буду постоянным клиентам.

—Иванов

Автоэлектрик молодец !

—virtual world today

Пока мы ещё в процессе сотрудничества, но впечатление о руководстве, оборудовании и подходе к работе меня очень радует.

—Владимир

Благодарю работников СТО "Ideal Service" за быстрый и очень качественный ремонт своего авто! Кратко было так: зашла в интернет, прочитала отзыв, позвонила, приехала, оставила машину на диагностику. Получила результат диагностики и приняла решение сразу делать, договорились об обьеме работ и предварительно о цене. Я не буду расписывать все в деталях.) для таких, как я, которые читают отзывы и принимают решение, скажу - я очень, очень осталась довольна качеством работы, начиная от диагностики, которую проводил Евгений (профи своего дела), думаю, со мной многие согласятся, кто уже тут проводил ремонт своего авто, до ребят, которые непосредственно это делали. Спасибо за ваш труд и качество работы!!

—Lida Dhf

Заехал на покраску, бампера( отлично красят) все оборудование новое, отдельное спасибо администратору Виталику ,заказал все запчасти и установили, обслужили машину от «А до Я» без всяких проблем и не дорого.

—Алексей Яросл

Качество, удобная доставка запчастей, хорошие мастера.

—Евгений Одинц

Чисто , ребята знают толк в ремонте, хорошая камера для покраски.

—Виталий

Был у ребят на сервисе, на новом месте, всё понравилось. Большой бокс, можно привести машинку в порядок не только технически но и сделать что либо по кузовному ремонту, и всё это в одном месте, что не может не радовать. Полностью доволен обслуживанием👍

—Сергей

На днях , не рассчитал с габаритами и поцарапал прилично бампер, и по бамперу пошла паутина. Куда я только не обращался, в связи с наплывом ,,Американцев,, везде все важны, и очереди как минимум 2 месяца. Пока ожидал в аэропорту нашел рядом в Googl Maps этот сервис. Созвонился приехал к ребятам, они за считанные минуты сняли бампер и лючок бака, и я уехал. На следующий день в часиков 2 мне позвонил Артем и сказал что все готово. Пока мы с ним пили кофе мне поставили бампер и лючок на место. Я сказать был приятно удивлен скорость и качеством работы. Ребята где-то недавно переехали, но комплекс там огромный ( не только малярка) И оборудование все новое и современное!!!!!!!!!!! Рекомендую всем!!!!

—Денис

Рекомендую! Работают быстро и качественно! Есть полный спектр услуг по обслуживанию авто. Буду обращаться еще.

—Илья

Очень хорошее СТО. Рекомендую мастера Евгения.

—Sham 69

Все работы выполняются профессионально

—Дмитрий

Сегодня заехал на это СТО для выявления места утечки охлаждающей жидкости в моей БМВ и устранения этой проблемы. Сразу бросились в глаза чистота в боксе и аккуратный внешний вид мастеров, что очень порадовало моего внутреннего перфекциониста! Приняли в точно оговоренное время, без лишних расусоливаний занялись поиском проблемы и параллельно, по моей просьбе, провели компьютерную диагностику всех систем автомобиля. За 10 минут проблему нашли, не напаривая лишние надуманные причины, как часто любят делать на некоторых СТО. Как только была доставлена необходимая запчасть, проблему очень быстро устранили. Администратор Виталий очень четко и грамотно распределяет время и работу мастеров, быстро подбирает необходимые запчасти надлежащего качества. Цены приятные, качество и скорость работы на высоте!

—Alex House

Отличный сервис. Мастера своего дела. Ремонтировал у них свое авто - это профессионалы с большой буквы. Отличное соотношение цена - качество. Рекомендую.

—Zhenya

Хорошая СТО-шка , здесь работает рихтовщик - виртуоз, лучше не встречал, у парня руки просто золотые, рекомендую. Малярка тоже норм, хороший у них директор, всегда идёт на встречу.

—Максим

Хорошее сто, работники профессионалы, электрик.....просто бог. Маляр Дмитрий- волшебник.РЕКОМЕНДУЮ

—юра цалан

Отзывчивые люди. рекомендую

—Артур Цура

Дякуємо!

Ми зв`яжемося з Вами найближчим часом!