Ми працюємо:

Пн – Сб: 9:00–19:00

Зварювальні роботи

У статистиці професійного автомобільного ремонту одне з перших місць за попитом займають зварювальні роботи. Провести їх якісно, з дотриманням технології, ефективно усунути пошкодження частин кузова можна в спеціалізованому автосервісі IDEAL SERVICE.

Види зварювальних робіт на авто

Проводимо кузовний ремонт із застосуванням зварювання при пошкодженнях систем, вузлів і корпусних частин автомобіля:

  • глушників;
  • всіх елементів кузова;
  • алюмінієвих елементів.

ЗАПИСАТИСЯ НА ЗУСТРІЧ

Телефонуйте: +380 (93) 609 66 67

Звертайтесь і наші спеціалісти обов'язково вам допоможуть

Записатися на обслуговування авто

Види зварювальних робіт по кузову

Метою зварювання є вирівнювання вм’ятин або забивання дірок. Зварювальні роботи на авто потрібні при появі пробоїн в металі, а також при заміні кузовних елементів, що не підлягають відновленню, наприклад, поржавілих крил або задньої арки. Існує кілька типів обладнання для всіх видів зварювання:

  • Електродна. Технологічно найпростіший вид зварювання. Електроди створюють міцний, потужний шов. Недоліком електродного способу є складність застосування у важкодоступних місцях через великі розміри обладнання.
  • Вуглекислотна. Напівавтоматичне обладнання дозволяє варити сталь і деякі кольорові метали товщиною до 6 мм. Воно дозволяє працювати з геометрією, залатати пробоїни у днищі, заробляти пороги й лонжерони.
  • Інверторна. Інверторним методом відновлюють окремі елементи конструкції автомобілів. Для проведення робіт використовується компактний і мобільний інструмент, підключений до джерела високочастотного струму.
  • Контактно-точкова. Універсальний і найбільш часто застосовуваний тип зварювання, який використовується для широкого спектра кузовних ремонтних робіт.

Наша станція технічного обслуговування автомобілів оснащена необхідними професійним обладнанням та інструментом, який дозволяє ефективно відновлювати первинну геометрію, виправляти пошкодження кузова будь-якої складності.

Підготовчі роботи

Щоб визначити обсяг і складність майбутніх робіт, перед їх початком проводиться обов’язкова діагностика. Вона має на меті вірогідну оцінку поточного стану корпусних елементів і вузлів автомобіля. В ході попередньої діагностики фахівець в першу чергу оглядає автомобіль на предмет механічних пошкоджень. Проводяться вимірювання люз багажника, капота і дверей і оцінюється ступінь ураження їх корозією. При наявності значної, візуально визначаємої деформації опорних кузовних елементів вимірюються контрольні точки, отримані параметри зіставляються з інформацією, представленою в контрольній карті. Обов’язковим діагностичним етапом є також схід-розвал коліс, особливо якщо машина постраждала в ДТП. Все слюсарні та зварювальні маніпуляції проводяться з суворим урахуванням параметрів, встановлених заводом-виробником конкретного авто і контролюються спеціальними програмами.

Приїжджайте до нас на ремонт вже сьогодні

Наші майстри оперативно і бездоганно усунуть будь-який дефект: вирівняють вм’ятину або заварять пробоїну з подальшим відновленням ЛКП. У нас ви можете замінити пошкоджені елементи кузова, видалити корозію, відновити первісну геометрію автомобіля. Щоб дізнатися орієнтовну вартість зварювання авто в Києві, відправляйте нам фото пошкоджень і залишайте свій контактний телефон. Остаточна ціна послуг встановлюється перед початком робіт, після діагностики, не змінюється в їх процесі і після закінчення. Довірте ваш автомобіль в руки професіоналів багатопрофільного СТО IDEAL SERVICE в Києві.

Незалежно від того, якої складності поломка Вашого автомобіля, ми будемо раді запропонувати свої послуги та виправити усі поломки по авто!

Замовити

Що кажуть наші клієнти

Отличный сервис...спецы одним словом...цены супер! Рекомендую! Тойота Кемри никаких проблем..кузовные работы, электрик, механик, админ - все на аять балов.

—Ser Smitt

Качественный ремонт машин.

—Alex Tolmachev

все отлично, быстро и не дорого.

—Alexandr Lipin

Замечательный сервис, пока только замену масла в них делал, но думаю, что буду неоднократно обращаться. Рекомендую.

—Dionis Karpov

Приехал на замену сцепления. Помимо замены ребята выявили кучу косяков после ремонта на предыдущем СТО. Рекомендую!

—Сергей

спасибо большое Идеал Сервис, мастерам, ребята все сделали оперативно и на высшем уровне.

—Андрей

Ребята знают свое дело. Сделали все в оговоренные сроки и помогли подобрать зап.части в мой бюджет. Отдельное спасибо мастеру-приемщику за профессионализм.

—Александр

Качественно и профессионально сделали свое дело. Работу выполнили на отлично и бюджетно. Спасибо! Буду постоянным клиентам.

—Иванов

Автоэлектрик молодец !

—virtual world today

Пока мы ещё в процессе сотрудничества, но впечатление о руководстве, оборудовании и подходе к работе меня очень радует.

—Владимир

Благодарю работников СТО "Ideal Service" за быстрый и очень качественный ремонт своего авто! Кратко было так: зашла в интернет, прочитала отзыв, позвонила, приехала, оставила машину на диагностику. Получила результат диагностики и приняла решение сразу делать, договорились об обьеме работ и предварительно о цене. Я не буду расписывать все в деталях.) для таких, как я, которые читают отзывы и принимают решение, скажу - я очень, очень осталась довольна качеством работы, начиная от диагностики, которую проводил Евгений (профи своего дела), думаю, со мной многие согласятся, кто уже тут проводил ремонт своего авто, до ребят, которые непосредственно это делали. Спасибо за ваш труд и качество работы!!

—Lida Dhf

Заехал на покраску, бампера( отлично красят) все оборудование новое, отдельное спасибо администратору Виталику ,заказал все запчасти и установили, обслужили машину от «А до Я» без всяких проблем и не дорого.

—Алексей Яросл

Качество, удобная доставка запчастей, хорошие мастера.

—Евгений Одинц

Чисто , ребята знают толк в ремонте, хорошая камера для покраски.

—Виталий

Был у ребят на сервисе, на новом месте, всё понравилось. Большой бокс, можно привести машинку в порядок не только технически но и сделать что либо по кузовному ремонту, и всё это в одном месте, что не может не радовать. Полностью доволен обслуживанием👍

—Сергей

На днях , не рассчитал с габаритами и поцарапал прилично бампер, и по бамперу пошла паутина. Куда я только не обращался, в связи с наплывом ,,Американцев,, везде все важны, и очереди как минимум 2 месяца. Пока ожидал в аэропорту нашел рядом в Googl Maps этот сервис. Созвонился приехал к ребятам, они за считанные минуты сняли бампер и лючок бака, и я уехал. На следующий день в часиков 2 мне позвонил Артем и сказал что все готово. Пока мы с ним пили кофе мне поставили бампер и лючок на место. Я сказать был приятно удивлен скорость и качеством работы. Ребята где-то недавно переехали, но комплекс там огромный ( не только малярка) И оборудование все новое и современное!!!!!!!!!!! Рекомендую всем!!!!

—Денис

Рекомендую! Работают быстро и качественно! Есть полный спектр услуг по обслуживанию авто. Буду обращаться еще.

—Илья

Очень хорошее СТО. Рекомендую мастера Евгения.

—Sham 69

Все работы выполняются профессионально

—Дмитрий

Сегодня заехал на это СТО для выявления места утечки охлаждающей жидкости в моей БМВ и устранения этой проблемы. Сразу бросились в глаза чистота в боксе и аккуратный внешний вид мастеров, что очень порадовало моего внутреннего перфекциониста! Приняли в точно оговоренное время, без лишних расусоливаний занялись поиском проблемы и параллельно, по моей просьбе, провели компьютерную диагностику всех систем автомобиля. За 10 минут проблему нашли, не напаривая лишние надуманные причины, как часто любят делать на некоторых СТО. Как только была доставлена необходимая запчасть, проблему очень быстро устранили. Администратор Виталий очень четко и грамотно распределяет время и работу мастеров, быстро подбирает необходимые запчасти надлежащего качества. Цены приятные, качество и скорость работы на высоте!

—Alex House

Отличный сервис. Мастера своего дела. Ремонтировал у них свое авто - это профессионалы с большой буквы. Отличное соотношение цена - качество. Рекомендую.

—Zhenya

Хорошая СТО-шка , здесь работает рихтовщик - виртуоз, лучше не встречал, у парня руки просто золотые, рекомендую. Малярка тоже норм, хороший у них директор, всегда идёт на встречу.

—Максим

Хорошее сто, работники профессионалы, электрик.....просто бог. Маляр Дмитрий- волшебник.РЕКОМЕНДУЮ

—юра цалан

Отзывчивые люди. рекомендую

—Артур Цура

Дякуємо!

Ми зв`яжемося з Вами найближчим часом!